żaluzje

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome wykonywane są z wysokiej jakości aluminium bądź z drewna. Mogą być montowane na każdym z typów okien. Szeroka oferta pozwoli Państwu na dobór najodpowiedniejszego koloru i rodzaju osłony.

żaluzje tego typu nadają estetyczny wygląd każdemu pomieszczeniu. Cechuje je funkcjonalność oraz modny design.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to bardzo estetyczny dodatek do każdego okna. Szeroka paleta wybarwień lameli pozwoli na idealny dobór koloru jak i rozmiaru żaluzji. Ich funkcjonalność zaspokoi wymagania każdego klienta.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe są bardzo popularną formą osłonową. Nadają się idealnie nie tylko do biura ale również do pokojów i pomieszczeń w domach prywatnych. Stanowią one nie tylko funkcjonalny ale również wysoce estetyczny element pomieszczeń. Idealnie zabezpieczają pomieszczenia przed działaniem promieni słonecznych, dając poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Bogata kolorystyka oferowanych przez nas żaluzji pionowych daje możliwość dopasowania ich do różnego typu pomieszczeń.

Typy sterowania żaluzji pionowych

Typ 1

Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane na przeciwną stronę sznurka.

Typ 2

Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane od przeciwległej strony sznurka.

Typ 3

Sterowanie żaluzji z prawej lub lewej strony, lamele rozsuwane od środka na boki.

Typ 4

Typ ten składa się z dwóch żaluzji w typie "1" gdzie lamele skrajne są nieco wysunięte za szynę i po zamknięciu zachodzą na siebie co stanowi jedną całość.