rolety

Rolety materiałowe w kasecie

Rolety, które produkujemy cechuje wykonanie kasety i prowadnic z aluminium, a zastosowany mechanizm jest samohamowny. Ten rodzaj osłony okiennej stanowi bardzo estetyczny i pasujący do każdego wnętrza dodatek. Szeroki wybór tkanin pozwala na stworzenie ciekawych kompozycji. 

Kaseta rolety ma opływowy kształt, a prowadnice bardzo dobrze maskują prześwity światła. Warto zwrócić także uwagę na prosty i szybki montaż, który odbywa się za pomocą taśmy samoprzylepnej oraz jednego wkręta. Roleta w kasecie jest sprawdzonym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które bardzo dobrze oceniają klienci je użytkujący.

Rolety materiałowe wolnowiszące

Na rolety tego typu składa się rurka, do której przytwierdzona jest tkanina oraz mechanizm samohamujący, który pozwala na swobodne korzystanie z jej funkcji. Roleta mocowana jest do ściany lub do sufitu. Osłania ona całe okno wraz z jego wnęką. W ofercie tego typu rolet posiadamy około 200 rodzajów tkanin o rozmaitych właściwościach.

Rolety Dzień / Noc

Rolety dzień / noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemniania pomieszczenia. Tkanina rolety składa się z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolet pasy te efektywnie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Rolety do okien dachowych

Roleta dachowa znajduje swoje zastosowanie w oknach połaciowych. Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium , a zastosowany system przytrzymuje tkaninę naprężoną pod każdym kątem nachylenia. Zastosowane prowadnice oraz dolna belka pozwala zatrzymać materiał na dowolnej wysokości. Łatwy montaż i prosta obsługa stanowią estetyczne i praktyczne rozwiązanie służące zaciemnieniu okien dachowych.

Rolety materiałowe mini

Sposób produkcji tego typu rolety pozwala na zamontowanie ich bezpośrednio do ramy okiennej. Tkanina jest przytwierdzona do rurki aluminiowej wraz z mechanizmem samohamującym. rolety dają tę możliwość swobodnego korzystania z funkcji uchylnych okna. Roleta może posiadać również prowadnice żyłkowe. 

Estetyka wykonania spełnia zarówno funkcję osłonową, jak i ozdobną. Szeroka oferta różnobarwnych tkanin w blisko 200 różnorodnych kolorach i deseniach posiadających specyficzne właściwości, np. zacieniające, pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.