rolety

estetyka wnętrz

Rolety materiałowe w kasecie

Roleta ma bardzo estetyczny wygląd i idealnie pasuje do każdego rodzaju okien. Występuje w kolorach: biały, brąz, anoda, dąb, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech. Kaseta wraz z prowadnicami wykonana jest z aluminium. 

Rolety posiadają mechanizm samohamujący, zapewniający wysoki komfort użytkowania. Szeroka oferta tkanin używanych do ich produkcji obejmuje blisko 200 różnorodnych kolorów, deseni, posiadających specyficzne właściwości, np. częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. 

Rolety materiałowe wolnowiszące

Na rolety tego typu składa się rurka, do której przytwierdzona jest tkanina oraz mechanizm samohamujący, który pozwala na swobodne korzystanie z jej funkcji. Roleta mocowana jest do ściany lub do sufitu. Osłania ona całe okno wraz z jego wnęką. W ofercie tego typu rolet posiadamy około 200 rodzajów tkanin o rozmaitych właściwościach.

Rolety Dzień / Noc

Rolety dzień / noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemniania pomieszczenia. Tkanina rolety składa się z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolet pasy te efektywnie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Rolety do okien dachowych

Roleta stosowana tylko do okien dachowych to system, który przytrzymuje tkaninę naprężoną pod każdym kątem nachylenia okna do podłoża. Dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego oraz wyprofilowanych prowadnic materiał można zatrzymać na dowolnej wysokości.

Rolety materiałowe mini

Sposób produkcji tego typu rolety pozwala na zamontowanie ich bezpośrednio do ramy okiennej. Tkanina jest przytwierdzona do rurki aluminiowej wraz z mechanizmem samohamującym. rolety dają tę możliwość swobodnego korzystania z funkcji uchylnych okna. Roleta może posiadać również prowadnice żyłkowe. 

Estetyka wykonania spełnia zarówno funkcję osłonową, jak i ozdobną. Szeroka oferta różnobarwnych tkanin w blisko 200 różnorodnych kolorach i deseniach posiadających specyficzne właściwości, np. zacieniające, pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.