plisy

skuteczna osłona przed słońcem

plisy

Plisy

Plisy czyli żaluzje plisowe na pewno zadowolą miłośników estetyki, którzy poszukują efektownych osłon okiennych, które wyróżniają się funkcjonalnością i pełnią rolę skutecznej osłony przeciwsłonecznej. Plisy dostępne są w różnych wariantach, kształtach prostokątnych, trapezowych, trójkątnych lub w kształcie okręgów, aby dopasować je do wymiarów okna. 

Można wykorzystać je zarówno pionowo, jak i poziomo. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się plisy przystosowane do okien dachowych. Szeroki wybór tkanin powoduje, że plisy mogą być dobrane indywidualnie do wnętrza, także pod kątem stopnia zaciemnienia. Plisy są produkowane jako otwierane i zamykane od dołu i od góry lub od środka do środka. Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Plisy dachowe

Plisty przeznaczone do okien dachowych są skonstruowane tak aby zapewnić bezproblemową, komfortową obsługę. Zwijanie żaluzji plisowanych funkcjonuje poprawnie nawet przy uchylonym oknie. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że plisy zdają egzamin nawet na bardzo wymagających oknach znajdujących się na poddaszu. Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz bardzo estetycznie wyglada.