Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta

Firma Rosinpol powstała w 2007 roku. Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej obejmującą region pomorza. Siedziba znajduje się w miejscowości Zblewo, położonej nieopodal Starogardu Gdańskiego. Nasza firma nieprzerwanie się rozwija, dzięki czemu można nam zaufać w kwestii doractwa oraz montażu co potwierdza certyfikat autoryzowanego partnera marki Hormann.

W naszej ofercie znajdziecie duży wybór nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla gospodarstw domowych jak i małych i większych firm. Oferujemy takie produkty jak: bramy garażowe i napędy firmy Hormann, okna, drzwi, rolety zewnętrzne, parapety i markizy.

Ponadto jesteśmy producentem wysokiej klasy osłon okiennych. W zakres osłon okiennych wchodzą rolety, plisy oraz moskitiery – odnośnie szczegółów zapraszamy do zapoznania się z zakładką oferta.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, a w przyszłości planujemy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wdrożyć sprzedaż internetową w celu ułatwienia dostępu do naszych produktów.

Firma Rosinpol kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdemu zleceniu poświęcamy maksimum uwagi, staramy się aby nasze produkty wyróżniała jak najwyższą jakość. Dzięki temu daliśmy się poznać naszym klientom jako rzetelny i kompetentny partner.

Zapraszamy do kontaktu osobiście w siedzibie naszej firmy w Zblewie, jak i do kontaktu telefonicznego oraz przez pocztę e-mail.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook’u gdzie możecie znaleźć regularnie pojawiające się realizacje z naszej oferty.

 

CERTYFIKAT