moskitiery

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana to najnowszy system przeciw owadom skonstruowany głównie z myślą o oszczędności miejsca.

Ten produkt idealnie nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych. Jedną z głównych zalet moskitiery plisowanej jest zastosowanie jej do dużych szerokości, bo aż do 4m. Od innych wyróżnia się skutecznym mechanizmem działania polegającym na harmonijkowym składaniu się moskitiery, która chowa się w profilu bocznym. Moskitiera płynnie porusza się po niskim progu, a ten pozwala na swobodne przechodzenie.

Moskitiery ramkowe

Profil użyty do produkcji moskitiery ramkowej okiennej wykonany jest z aluminium. Siatka występuje w dwóch kolorach: popielatym i czarnym, wyprodukowana została z włókna szklanego. Największą zaletą tego typu moskitiery jest bardzo łatwy montaż i demontaż. Mocowana jest ona za pomocą haczyków od zewnętrznej strony ramy okna. Do jej produkcji używamy tylko i wyłącznie materiałów wysokiej klasy.

Moskitiery rolowane

Moskitiery tego typu znajdują zastosowanie zarówno w oknach tradycyjnych jak i dachowych. Kaseta i prowadnica produkowane są z aluminium barwionego metodą proszkową, dzięki czemu jest odporna na szkodliwy wpływ środowiska. Siatka zamontowana jest we wnętrzu kasety, roluje się do środka dzięki zamontowanemu mechanizmowi sprężynowemu. 

Rolety rolowane okienne cechuje najwyższa jakość materiałów i wykonania. Główną jej zaletą jest brak konieczności demontażu na okres zimowy, gdyż kaseta skutecznie chroni moskitierę przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Sposób montażu nie jest skomplikowany. Moskitiera zostaje przytwierdzona do zewnętrznej ramy okna, bądź też w jego wnękę, nie kolidując z żadną z funkcji okna. Roluje się ona zazwyczaj w pionie, lecz istnieje możliwość wyprodukowania również moskitiery rolowanej poziomej.

Moskitiery dachowe

Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest do okien dachowych, jest wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymując insekty i zanieczyszczenia na zewnątrz.

Moskitiery drzwiowe

Wykonane są ze specjalnie wzmocnionego profilu aluminiowego. Zastosowanie samozamykacza i zamków magnetycznych gwarantuje szczelne zamknięcie siatkowych drzwi. Moskitiera jest mocowana na zawiasach do ramy okna. Taki sposób montażu gwarantuje równe domykanie się moskitiery drzwiowej. Profil moskitiery oferujemy w kilku kolorach.

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne są idealnym produktem dla klientów ceniących komfort i estetykę. Doskonale sprawdzają się na dużych przeszkleniach i nadają oknom nowoczesnego wyglądu. Wykonane są z solidnych aluminiowych profili dostępnych w różnorodnej palecie RAL i oklein drewnopodobnych.