bramy

Brama garażowa

NOWOŚĆ

LPU 42

Ocieplana brama LPU 42 jest zbudowana z segmentów o grubości 42 mm, które gwarantują bardzo dobrą izolację.

LPU 67

Ta energooszczędna brama jest zbudowana z segmentów o grubości 67 mm wyposażonych w przegrodę termiczną, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną.

Brama segmentowa LPU

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę. Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy segmentowe HÖRMANN są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho, lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem.

Bramy segmentowe produkowane są dla inwestorów stawiających duże wymagania w siedmiu wariantach wykonania powierzchni zewnętrznej płyty bramy. Wyróżniamy bramy ze stali: bramy jednościenne i podwójnościenne – izolowane cieplnie. Wersje ekskluzywne z płytą pełnego drewna, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd bram garażowych firmy HÖRMANN.

Brama przemysłowa

To ważny element każdego firmowego budynku, w którym następuje przepływ towarów jakiegokolwiek gabarytu czy typu.

By praca szła sprawnie, a klienci nie mieli nawet najmniejszego powodu do niezadowolenia bramy muszą działać sprawnie, szybko i bezpiecznie. Wyróżnić można dwa najważniejsze rodzaje bram przemysłowych:

bramy

Brama segmentowa

Stosowane są również jako bramy garażowe. Bramy przemysłowe mają odrobinę inne wyznaczniki funkcjonalności niż bramy garażowe, lecz konstrukcja segmentowa idealnie spełnia owe wymagania. Bramy mogą być całkowicie przeszklone. 

Projektowanie i wykonywane są ona na zamówienie, co sprawia, że zarówno wybór materiału, z którego będą zbudowane, rozmiar i kolor leży w gestii zamawiającego. Bramy dobrze izolują ciepło, co również działa na korzyść komfortu ich użytkowania. 

Bramy wykonuje się ze stali bądź aluminium, są bardzo wytrzymałe. Również ich system prowadzeń można dostosować do materiału z jakiego są wykonane, ich rozmiaru oraz przewidywalnej częstotliwości ich otwierania.

bramy

Brama rolowana

To propozycja dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów np. ograniczonego miejsca wokół bramy nie mogą, bądź nie chcą zamontować bramy segmentowej. 

Bramy przemysłowe rolowane zajmują mało miejsca, czyli ich użytkowanie nie zaburza pracy na małych przestrzeniach. Bramy projektuje się pod wymiar i w kolorze wybranym przez klientów, dlatego właśnie je również da się łatwo dopasować do stylistyki budynku. 

Bramy cechują się dobrą izolacją termiczną oraz możliwością wyboru materiału, stali lub aluminium.

rodzaje przetłoczeń

Przetłoczenia S

Przetłoczenia M

Przetłoczenia L

Przetłoczenia D

Przetłoczenia T

Kasetony