01
Moskitiery
Rolety
Plisy
Żaluzje
Okna VEKA
Okna Aluplast
Okna Drutex
Bramy
Drzwi
Parapety
Rolety zewnętrzne
Markizy
 

Bramy garażowe

BRAMY SEGMENTOWE LPU
Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę. Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy segmentowe HÖRMANN są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho, lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem. Produkowane są dla inwestorów stawiających duże wymagania w siedmiu wariantach wykonania powierzchni zewnętrznej płyty bramy. Wyróżniamy bramy ze stali: bramy jednościenne i podwójnościenne - izolowane cieplnie. Wersje ekskluzywne z płytą pełnego drewna, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd bram garażowych firmy HÖRMANN.

 

Pobierz katalog bram segmentowych

 


 

Bramy przemysłowe

To ważny element każdego firmowego budynku, w którym następuje przepływ towarów jakiegokolwiek gabarytu czy typu. By praca szła sprawnie, a klienci nie mieli nawet najmniejszego powodu do niezadowolenia bramy muszą działać sprawnie, szybko i bezpiecznie. Wyróżnić można dwa najważniejsze rodzaje bram przemysłowych:
-bramy przemysłowe segmentowe
-bramy przemysłowe rolowane

Pobierz katalog bram przemysłowych

 

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE - stosowane są również jako bramy garażowe. Bramy przemysłowe mają odrobinę inne wyznaczniki funkcjonalności niż bramy garażowe, lecz konstrukcja segmentowa idealnie spełnia owe wymagania. Bramy mogą być całkowicie przeszklone. Projektowane i wykonywane są one na zamówienie, co sprawia że zarówno wybór materiału, z którego będą zbudowane, rozmiar i kolor leży w gestii zamawiającego. Bramy dobrze izolują ciepło, co również działa na korzyść komfortu ich użytkownika. Bramy wykonuje się ze stali bądź aluminium, są bardzo wytrzymałe. Również ich system prowadzeń można dostosować do materiału z jakiego są wykonane, ich rozmiaru oraz przewidywalnej częstotliwości ich otwierania.

 

 

BRAMY PRZEMYSŁOWE ROLOWANE to propozycja dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów np. ograniczonego miejsca wokół bramy nie mogą, bądź nie chcą zamontować bramy segmentowej. Bramy przemysłowe rolowane zajmują mało miejsca, czyli ich użytkowanie nie zaburza pracy na małych przestrzeniach. Bramy projektuje się pod wymiar i w kolorze wybranym przez klientów, dlatego właśnie je również da się łatwo dopasować do stylistyki budynku. Bramy cechują się dobrą izolacją termiczną oraz możliwością wyboru materiału, stali lub aluminium.

 

Rodzaje przetłoczeń

Przetłoczenia S Przetłoczenia M
Przetłoczenia L Przetłoczenia D
Przetłoczenia T Kasetony

 


rosinpol.pl copyright: Rosinpol