Drzwi

styl i wysoka jakość

DRZWI

Drzwi

Zgodnie z ideą założyciela firmy marka Hormann stanowi gwarancję prawdziwej jakości bazującej na zaawansowanym know-how produktu.

To rodzinne przedsiębiorstwo od ponad 80 lat specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej i od początków swojej działalności jest partnerem dla firm zajmujących się budową i modernizacją. 

Nie bez powodu firma Hormann zalicza się do największych oferentów drzwi zewnętrznych w Europie. Dlatego przy ich zakupie klienci mają poczucie trafnie dokonanego wyboru.

Drzwi wielofunkcyjne - MZ

Drzwi stalowe Hormann typu MZ wyróżniają się wyjątkowo solidną konstrukcją i dużą wytrzymałością. Ocieplana płyta drzwiowa o podwójnych ściankach jest dodatkowo wzmocniona stalowymi płaskownikami.

Firma Hormann stosuje do produkcji drzwi wyłącznie stal cynkowaną, którą następnie maluje się wysokiej jakości farbą proszkową. Taki sposób obróbki sprawia, że drzwi są optymalnie zabezpieczone przed korozją. Z tego względu drzwi typu MZ mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, np. w piwnicy, przybudówce lub garażu.

Drzwi wielofunkcyjne - D45

Wszędzie tam, gdzie konieczny jest montaż mocnych i wytrzymałych drzwi, wybór drzwi stalowych HORMANN D 45 okaże się właściwą decyzją. Dzięki doskonałym parametrom jakościowym, odporności na warunki atmosferyczne, trwałości i funkcjonalności stalowe drzwi HORMANN D45 mogą być szeroko stosowane jako zewnętrzne w obiektach przemysłowych, handlowych i usługowych, jak również w budownictwie publicznym czy zabudowaniach rolniczych.

Drzwi przeciwpożarowe - T30 i T60

Drzwi przeciwpożarowe HORMANN typu T30 i T60 gwarantują najwyższe bezpieczeństwo w przypadku pożaru i spełniają najbardziej wyrafinowane wymagania estetyczne. Bogactwo oferowanych drzwi, przeszkleń, okuć i wyposażenia dodatkowego umożliwia realizację indywidualnych koncepcji i kompleksowego wyposażenia całego obiektu. Koniecznie w przejściach z garażu do pomieszczeń mieszkalnych.